Keurmerkhouders VerhuurVeilig

Bent u een verhuurder of een consument en zoekt u een makelaar Huur die het keurmerk VerhuurVeilig voert?

Hieronder treft u de lijst aan van de keurmerkhouders.

 

 

 

Keurmerkhouder Website Datum SCVM keurmerk Ingeschrevenen SCVM
072wonen  www.072wonen.nl 1-6-2022 de heer J.J.C. van Beusekom
123Wonen Amersfoort  www.123wonen.nl 1-6-2022 mevrouw C. Kok
123Wonen Amsterdam  www.123wonen.nl 1-6-2022 de heer M.J.T. Zeillemaker
123Wonen Eindhoven www.123wonen.nl 1-6-2022 de heer J.W.J. Dorresteijn
123Wonen Groningen www.123wonen.nl 1-7-2022 mevrouw L. Schrier
123Wonen Twente  www.123wonen.nl 1-7-2022 de heer T.C. Voskamp
123Wonen Utrecht  www.123wonen.nl 1-6-2022 mevrouw K.L.J. Smeink
123Wonen Zwolle-Deventer  www.123wonen.nl 1-7-2022 mevrouw A.A.M. de Groot 
Aliis non sibi www.huizenbeheerder.nl 1-6-2022 mevrouw E.A.M. van Halteren
Balans Vastgoedbeheer B.V.  www.balansvastgoedbeheer.nl 1-7-2022 mevrouw M.H. Altena
City Housing Maastricht  www.cityhousingmaastricht.nl 1-6-2022 de heer C.C.J. Pepels
DAK Makelaardij www.dakwoningbeleggingen.nl 1-7-2022 de heer R.C. Gijtenbeek
De Huizenbemiddelaar IJmond www.dehuizenbemiddelaar.n
1-8-2022 de heer R. Kieftenbeld 
Dutch Renting  www.dutchrenting.nl 1-7-2022 de heer V.R. Mungra
Eemland Makelaardij www.eemlandmakelaardij.nl 1-6-2022 de heer A.J.G. Baars
Fonzt www.fonzt.nl
1-8-2022 mevrouw F.S.L. Buijks
Friendly Housing www.friendlyhousing.nl 1-8-2022 de heer S.J.A.  Kusters 
Het Fundament Makelaardij  www.hetfundamentmakelaardij.nl 1-6-2022 mevrouw N. Gerrits
Holland Home Magagement    www.hollandhomemanagement.nl 1-9-2022 mevrouw L.I. Heunen
Househunting Amsterdam www.househunting.nl 1-7-2022 de heer R.F.J. de Jong
Househunting Arnhem www.househunting.nl 1-7-2022 de heer S.P.A. van Heeswijk
HouseHunting Breda www.househunting.nl 1-7-2022 mevrouw D.A.A.M. van de Ven
HouseHunting Den Bosch  www.househunting.nl 1-6-2022 de heer G.G. van Geene
Househunting Groningen www.househunting.nl 1-7-2022 de heer H.L. Bleeker
Househunting Rotterdam  www.househunting.nl 1-7-2022 de heer N.R. van Koolwijk
Househunting 't Gooi www.househunting.nl 1-6-2022 de heer J. Wielema
HouseHunting Zwolle www.househunting.nl 1-6-2022 de heer O. Veen
Huurkracht  www.huurkracht.nl 1-8-2022 de heer M. Roobol
Immen Vastgoedbeheer Bussum  www.immenvastgoed.nl 1-8-2022 de heer M.P. Pijpers 
Incity Real Estate  www.incityrealestate.nl 1-8-2022 de heer S.A. Jarahi
Kolpa van der Hoek Makelaars www.kolpavanderhoek.nl 1-6-2022 de heer A. van der Hoek
Maison Makelaars Peel en Maas/Horst aan de Maas  www.maisonmakelaars.nl 1-8-2022 de heer M.J.H.M. Pijnenborgh
New Space Rentals www.newspacerentals.com 1-6-2022 mevrouw N.C.A. Lohman
      mevrouw A. van Noort
P.S.G. Vastgoed www.psg-wonen.nl 1-7-2022 de heer D. Paredes Sanchez
Pouwerhuis www.pouwerhuis.nl 1-6-2022 mevrouw L.C. Pouwer
Quadyck Real Estate       www.quadyckrealestate.nl 1-9-2022 de heer J.P. Knook
Rent an Apartment  www.rentanapartment.nl 1-6-2022 mevrouw B.D. Wesenhagen
Reham Verhuur B.V. www.reham.nl 1-9-2022 de heer R.P.M. Bareman
Rotsvast Gouda                                 www.rotsvast.nl 1-9-2022 de heer P.C.L. Jehee
Rotsvast Tilburg  www.rotsvast.nl 1-6-2022 de heer E.H. Lutz
Stad & Land Makelaars www.stadenland.nl 1-7-2022 de heer R.J.D. van Opstal 
Star Housing Maastricht  www.starhousing.nl 1-7-2022 mevrouw M. Bartels
TEAM Verhuur www.teamverhuur.nl 1-9-2022 de heer S.J. Blindenburg
Tweelwonen Leiden www.tweelwonen.nl 1-6-2022 de heer P.J.F. van der Tweel 
      de heer M. van Leeuwen
      de heer M. van der Zwan
      mevrouw T.A. Dijkstra
    1-8-2022 de heer R. van der Zwan 
Tweelwonen Noordwijk www.tweelwonen.nl 1-6-2022 de heer P. Brouwer
Tweelwonen Rotterdam www.tweelwonen.nl 1-6-2022 de heer S.M. Frommé
Vastgoed Adviesgroep Makelaars www.vastgoedadviesgroep.nl 1-7-2022 mevrouw M.C.W. Wever
Wooncoach Terneuzen  www.wooncoach.nl 1-7-2022 mevrouw D.A. Tromp-Andriessen